animals

Muszka

12.08.2013 r. Nie do wiary! Muszka odnalazła się. Do właścicielki zadzwonił mężczyzna, że pod sklepem w Rzeszotarach od kilku dni leży piesek. To była Muszka. Trochę w złym stanie, ale z pomocą lekarza weterynarii da radę. Co się z nią działo od momentu zabrania jej przez pracownika Gminy Miłkowice do dzisiaj, nie wiadomo. Zajmą się tym tęższe głowy. To jest wiadomość z tych najlepszych. Oprócz ogłoszeń internetowych, właścicielka rozwieszała plakaty w Rzeszotarach, Dobrzejowie.

07.08.2013 r. Wczoraj pieskiem zaopiekował się pracownik Gminnych Zakładów Komunalnych w Miłkowicach i został przewieziony do oczyszczalni ścieków. Właścicielka skontaktowała się ze mną po przeczytaniu ogłoszenia. Powiedziałam jej gdzie piesek się znajduje i jutro będzie mogła go odebrać – tak zapewniał mnie pan, który pieskiem się zaopiekował. Niestety dzisiaj zadzwonił, że pieska nie ma i najprawdopodobniej uciekł. Powiadomiłam właścicielkę i Urząd Gminy w Miłkowicach. Może ktoś z Państwa wie co stało się z pieskiem? Dookoła oczyszczalni ścieków Gminy Miłkowice są same pola. Właścicielka była tam dzisiaj i wołała Muszkę, szukała jej. Wczoraj przeszła burza, nie wiadomo gdzie poszła i gdzie jej szukać. UG w Miłkowicach oplakatuje miejscowość zdjęciami Muszki. To jest sunia yorkshire terrier i nazywa się Muszka. Bardzo proszę o informację. Tel. 72 898 22 20

W dniu 05.08.2013 zgłoszona informacja o bezpańskim, leżącym od trzech dni psie na terenie j.Tatarak w Jakuszowie. Na miejscu stwierdzono, iż w lodżii Rybaczówki leży mały piesek rasy york. Piesek wyglądał na porzuconego z uszkodzonym okiem oraz objawami skrajnego wycieńczenia, całym wstrząsały drgawki. Piesek został zaopatrzony w wodę i jadło, ale nie miał ochoty lub siły skorzystać z poczęstunku. Urząd Gminy w Miłkowicach zawiadomił Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej, którego pracownik odtransportował pieska do weterynarza.