animals

Uwiązany do śmietnika

16.04.2014 r. Proszę pomóc odnaleźć sprawców porwania pieska. Skupiamy się wyłącznie na pomocy zwierzętom, a sprawcom uchodzi płazem. Zatem wskażmy palcem głupotę lub świadome działanie na niekorzyść bezbronnych istot.

16.04.2014 r. Dzisiaj znalazła się właścicielka psiaka. To jest jakaś starsza Pani, której ukradli psinę pod sklepem pewnie jacyś łobuzy, podli zwyrodnialcy chcieli biedaka powiesić, a syn znalazł ją ( bo to jest suczka ) przywiązaną do śmietnika między Piekarami, a Kopernikiem, wczoraj z rana.

16.04.2014 r. Wczoraj dostaliśmy wiadomość mailową od Teresy, która pochyla się nad potrzebującymi pomocy zwierzętami. Tego też nauczyła swoje dzieci.

„Mój syn znalazł dziś psa przywiązanego do śmietnika na bardzo krótkim sznurku chodziło chyba o to aby ten pies się sam powiesił. Był to szpic-stary pies. Jak syn go odwiązał to pies miał już błędne oczy chyba był już z lekka podduszony bo nie mógł ani pić, ani jeść. Dopiero po pewnym czasie zaczął dochodzić do siebie. Syn zadzwonił do straży miejskiej.

Trzeba być zwyrodnialcem żeby w ten sposób potraktować swoje zwierzę, które pewnie trzymało się w domu przez wiele lat, bo w domu był na pewno, ponieważ jak syn wziął go do domu to pies prosił aby go wyprowadzić czyli był nauczony prosić za potrzebą. uwiązana przy śmietniku