animals

Pisma do…

24.06.2013 r. Napisaliśmy list do Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego w Warszawie, z powodu bestialskiego traktowania ryb podczas odłowów kontrolnych na jeziorze Tatarak koło Legnicy. Zgłoszenie i link do filmu przesłał nam zaniepokojony wędkarz.

Po wejściu na stronę (link) w kolumnie po prawej stronie ekranu należy wejść na : kontrolne odłowy czyli pospolita grabież i rzeź w imieniu prawa

http://www.legnica-kolejarz.pzw.org.pl/

pismo do pzw warszawa

****

16.06.2013 r. Skierowaliśmy pismo do Polskiego Zawiązku Działkowców, Zarząd Okręgowy w Legnicy o włączenie się do akcji „Zapobiegania bezdomności kotów”. Docierają do nas zgłoszenia działkowców o niekontrolowanym rozmnażaniu się kotów na działkach i ich eliminowaniu poprzez trucie, przez nieznane osoby.

pismo do PZD w Legnicy

****

21.05.2013 r. Skierowaliśmy pismo do Zarządu Głównego Polskiego Związku Łowieckiego w sprawie zabicia psa, mieszańca husky. Misiu wydostał się z ogrodzenia posesji we wsi Gromadzyń, wybiegł poza miejscowość i zaginął. Właścicielka szukała go przez 3 tygodnie i znalazła swojego kochanego pieska za wsią, w rowie, z dwoma dziurami w okolicach serca. Rozpytywała znajomych, sąsiadów i dowiedziała się, że sprawcą jest myśliwy. Niestety nie złapany za rękę.

pismo do kół łowieckich

Ogłaszaliśmy zaginionego Misia na naszej stronie, na tablica.pl, aż do momentu kiedy okazało się, że piesek nie żyje.

Plakat Misia z Gromadzynia

 

****