animals

INTERWENCJA W SPRAWIE ODEBRANIA SUNI !

INTERWENCJA W SPRAWIE ODEBRANIA SUNI !
Dostaliśmy informację o zaniedbanym piesku. Troszkę to trwało ale niestety procedury 🙁
W dniu dzisiejszym tj. 24 lipca 2017r. Byliśmy przy ul. Parkowej 5/5,gdzie przeprowadzaliśmy interwencję o odebraniu pieska. W interwencji uczestniczyli,Panowie z Policji,Panowie ze Straży Miejskiej,Powiatowy Lekarz Weterynarii Pani Barbara Małecka Salwach i Pan Krzysztof Gadek oraz Prezes TOZ-u Oddziału w Legnicy Edward Jabłkowski i dwie wolontariuszki (Ewa i Dorota)
Na miejscu zastaliśmy bałagan w pełnym słowa tego znaczeniu. Pies zaniedbany,zapchlony bez książeczki zdrowia i bardzo głodny. Bo w sumie co miał jeść jak właściciele tylko spożywali alkohol ,jedynie kto dokarmiał psinkę to sąsiedzi po ukryjomu. Właścicielka mieszkania bełkotliwie nam tłumaczyła ze to nie jej pies,ale w końcu przyznała się że to jej sunia. Po rozmowie podpisała zrzeczenie się na odebranie pieska,nie stawiała oporu jeżeli chodzi o wydanie psa.. Sunię która się wabi Psotka wiek 3 miesiące Straż Miejska odwiozła do schroniska,gdzie mamy nadzieję że psinka znajdzie szybko odpowiedzialnych opiekunów i kochający dom. Tego Ci ŻYCZYMY KOCHANIE BO JESTEŚ SŁODKA I BARDZO PRZYJAZNA <3
Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami Oddział w Legnicy dziękuje serdecznie służbom będącym na interwencji. Uznalismy że zkoordynowane działanie przyniosło właściwy skutek.
Pozdrawiamy i Dziękujemy za Współpracę <3

 

 

 

 

Komentarze zostały zamknięte.