animals

Zuzia

10.06.2013 r. Zuzia ma się dobrze – dzwoniłam. Ostrożnie wychodzi na dwór pod czujnym okiem Opiekuna. Do tej pory mieszkała w bloku bez możliwości wychodzenia. W czasie gdy dzwoniłam, Zuzia baraszkowała w kartonowym pudle na szafie. Wystawiała coraz to łebek, obserwowała otoczenie, po czym znowu nurkowała w pudle. Opiekunowie są nią zachwyceni, a Zuzia jak widać też. I o to chodzi.
30.05.2013 r. Zuzia pojechała do nowego Domu. Tym razem zaadoptowały ją osoby dojrzałe, wrażliwe, cudowne. Po przyjeździe do nowego miejsca od razu schowała się w szafie. Po kilku godzinach wyszła i przywitała się z nowym Opiekunem – mizianiem i polizaniem policzków. Zuzia mieszka w domku na wsi i pazurki będzie zdzierała wdrapując się po drzewach. Przyjemnie jest wpisywać dobre wiadomości. Wszystkiego dobrego Zuziu i Twoim przyjaciołom – ludziom.
20.05.2013 r. Zuzia jest do adopcji. To bardzo miła kotka, układająca się na kolanach, lubi bliskość opiekuna. Odpoczywa też w szafie, w ciszy i spokoju. Kontakt tel. 694 915 980 lub legnica.toz@gmail.com
12.05.2013 r. Zuzia kilka dni temu została wysterylizowana, a za około 10 dni będzie możliwa jej adopcja.
02.04.2013 r. adoptowana kotka Zuzia wróciła do Domu Tymczasowego. Zuzia, właściwie Czikita (imię nadane w nowym domu) adoptowana była ponad pół roku temu. Myślałam, że kotka złapała Pana Boga za nogi, taką ciepłą osobą okazywała się nowa Opiekunka. Niestety, Zuzia wróciła z chorobą skóry (teraz pod opieką weterynaryjną), nie wysterylizowana (zobowiązanie umowy adopcyjnej), wychudzona. Opiekunka z żalem oddała kotkę, ponieważ jest uczulona na sierść.
Zuzia w Domu Tymczasowym po oddaniu przez Opiekunkę.
Dwumiesięczna Zuzia w Domu Tymczasowym. Prosto z podwórka trafiła pod opiekę TOZu, jej mama została wysterylizowana i szczęśliwie żyje przy ul. Chłapowskiego pod opieką Haliny.