animals

Wilczurowaty

11.02.2014 r. Chciałem się jeszcze podzielić dobrą informacją odnośnie wilczura z Niedźwiedzic, o którym pisałem do Państwa kilka dni temu. Mianowicie Pan który nam go zgłaszał dał się namówić, aby adoptować pieska. W zamian za przygarnięcie pieska Pan otrzymał od nas nową ocieploną budę oraz zapas karmy. Oczywiście przekazanie pieska odbyło się na mocy umowy adopcyjnej. Od początku jakoś w szczególności upodobał sobie tą rodzinę, czyli tak miało być. Jest posłuszny wobec wszystkich domowników także myślę, że sprawdzi się jako przyjaciel i obrońca domu.
27.01.2014 r. Piesek został porzucony lub uciekł od swojego właściciela i błąka się po Niedźwiedzicach (w okolicach boiska sportowego, skrzyżowanie na Miłkowice). Wilczur (samiec), sierść długa siwawo-biała, zabdany i bardzo przyjazny. Piesek jest młody (do roku) więc możliwe, że poprostu w chwili nie uwagi uciekł swojemu właścicielowi.
Piesek doskonale nadaje się do pilnowania domu lub zakładu pracy, mimo młodego wieku jest dość duży i budzi respekt.
Osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji na temat piesków lub chcące podjąć się ich adopcji proszone są o kontak telefoniczny 76 81 88 502 wew. 46 lub osobisty w siedzibie Urzędu Gminy Chojnów, ul. Fabryczna 1, 59-225 Chojnów.
Pozdrawiam
Sławomir Tęcza
Urząd Gminy Chojnówwilczurowaty Tęczy wilczurowaty Tęczy1 wilczurowaty Tęczy2 wilczurowaty Tęczy3 wilczurowaty Tęczy4