animals

Ozzi

19.10.2013 r. Kamila i Krzysztof oddali do świadomej adopcji dwa kotki. Na odpowiedzialnych Opiekunów czekają jeszcze 4 kociaki. Oto list od Pani Danuty z Wrocławia, która adoptowała Ozziego:

Dzień dobry,
Tak jak obiecałam przesyłam kilka fotek Ozika.
Maluch jest już w pełni zaaklimatyzowany- pierwsze 3 dni były dla niego dość stresujące ale…poradził sobie ;)
Jest wspaniałym, bardzo kontaktowym kociakiem. Wszyscy jesteśmy w nim zakochani po uszy …no może z wyjątkiem Duszki, która nie rozumie naszych zachwytów- dla niej Ozzy jest zbyt ruchliwy i na dodatek, jej miskę woli bardziej niż swoją, więc czasami dochodzi do drobnych sporów (Ozzy jakoś nie bierze tego za bardzo do siebie i regularnie pałaszuje nie swoje jedzenie).
Nalka bardzo fajnie bawi się z małym, ucząc go „kocich zachowań” za jakieś 2 m-ce będą już hasać na całego (na razie Ozzy jest od niej 3 razy mniejszy, więc nie radzi sobie jeszcze za bardzo, ale NAUCZYŁ SIĘ JUŻ WSPINAĆ…haha śmiechu co niemiara).
Jeszcze raz dziękujemy za tego małego szkraba, w 100% spełnił nasze oczekiwania- jest doskonałym kompanem dla naszych zwierzaków, zwłaszcza Nali  i słodkim miziakiem dla nas. Pozdrawiam bardzo serdecznie
IMG_5716IMG_5692IMG_5687IMG_5674IMG_5660