animals

Kropka i jej maleństwa

Maleństwa są bezpieczne w swoich nowych Domach. Dziękujemy. Pomagając nam, pomagacie zwierzętom!

24.07.2013 r. Wczoraj zawieźliśmy szczeniaczka do nowego Domu. Będzie mu dobrze, bo ludzie odpowiedzialni. Odwiedziłam Kropkę, w misce miała skwaśniałe puszkowe jedzenie i miskę bez wody. Może właściciel przyzwyczaił się, że ja to robię i ma w nosie. Kropka ma rok, nie przyzwyczaiła się zbytnio do tych ludzi – tak myślę i nie byłoby jej żal opuścić tego miejsca. Nie wyobrażam sobie wyręczania z obowiązku opieki nad psem dorosłych ludzi, przez jeszcze kilkanaście lat życia Kropki. Poniżej są zdjęcia Kropki (jeszcze z dziećmi). Waży 15 kg., jest odrobaczona i odpchlona. Jest grzeczna, lubi zabawy i na pewno będzie zadowolona z normalnego domu, w którym będzie najedzona. Proszę zgłaszać wolę przyjęcia Kropki pod swój dach.
21.07.2013 r. Właściciel Kropki i tymczasowy opiekun szczeniaków, odmówił zrobienia miesięcznego zapasu karmy dla suni. Za to Suzi – takie imię dostała, ma się świetnie. Bryka z roczną jamniczką Bellą, która od razu zaakceptowała nowego przybysza. Jestem spokojna o Suzi. Umowa adopcyjna podpisana podczas wizyty w Domu Opiekunów.
Drugi piesek ma dzisiaj albo jutro poznawać zapachy nowego Domu. Napisałam e-maila do przyszłych Opiekunów, żeby to było dzisiaj. Odzyskam jako taki spokój po wysterylizowaniu Kropki, będę doglądać suni i okaże się co dalej. Właściciele potrafią pięknie mówić, że ją kochają i przenigdy nie oddadzą. Ja natomiast zwracam im uwagę, że o miłości i kochaniu najlepiej świadczą: brak wody w misce i zapadnięte boki Kropki.

20.07.2013 r. Mam dobrą wiadomość! Udało się adoptować szczeniaczki dobrym ludziom. Są to znajomi. Jeszcze do podpisania umowy adopcyjne i odwiedziny. Są to domki z ogródkiem, więc z nauczeniem maleństw czystości nie będzie kłopotu. Kropka po miesiącu, licząc od dnia ostatniego karmienia maleństw, zostanie wysterylizowana. Właściciel jest poinformowany, w dodatku ma kupić puszki z karmą na cały miesiąc, zrobić opłaty, a resztą może zarządzać do 10-tego. Jutro sprawdzę. 

Sunia o imieniu Kropka jest przemiłą psiną do głaskania. Właściciele nie upilnowali jej i mają problem w postaci dwóch szczeniąt – płci żeńskiej i męskiej. Maluchy mają niewiele ponad 2 tygodnie. Pod opieką swojej mamy zostaną do około 2 miesiąca życia, potem pieski będą do adopcji. Prosimy zgłaszać chęć przygarnięcia tych maleństw do siebie, oczywiście za podpisaniem umowy adopcyjnej. Kontakt: 694 915 980 lub legnica.toz@gmail.com

Nowe zdjęcia szczeniaków Kropki, sunia jest czarna z białymi dodatkami, a piesek brązowy. Maleństwa są naprawdę urocze.

Kropka i jej dzieci 006Kropka i jej dzieci 007Kropka i jej dzieci 008Kropka i jej dzieci 010Kropka i jej dzieci 013Kropka i jej dzieci 0218u

Kropka z małymi6

Kropka z małymi5

Kropka z małymi3

Kropka z małymi1