animals

Koty z Piekar

01.11.2013 r. Osiedlowe, 3 i 4 miesięczne kotki oczekują w Domu Tymczasowym na dobrego Opiekuna. Przed zimnem chroniła je piwnica, niestety ludzie pozamykali okienka, żeby temperatura w ich milutkich mieszkankach nie spadła choćby o pół stopnia.

Ktoś w porę zauważył je, wtulone w siebie, pod jałowcem.
Kotki są zdrowe, korzystają z kuwety, wylegują się na fotelach jakby robiły to od urodzenia. Kotki są za darmo i tylko dla dobrych ludzi! Z czwórki kotków do super Opiekunów trafiła Miłka i Sweete. Do adopcji trafiła również Śnieżka , którą opiekunowie po kilku miesiącach oddali, ponieważ nie była ufna, nie lubiła brania na ręce. Niestety Śnieżka po dwóch tygodniach pobytu, w tym samym co przed adopcją DT, ciężko zachorowała i odeszła. Julka nie dała się oswoić w takim stopniu jakby to sobie życzyli opiekunowie adopcyjni i została na stałe w DT. Nadal jest uczulona na dotyk, ale ma Dom i to najważniejsze.

 Julka

Julka nie nadaje się do adopcji, jest płochliwa. Nie wraca też pod blok, zostaje ze mną.

****

Kotki zostają na zawsze w Domu Tymczasowym, który od tej pory jest dla nich Domem Stałym. Opiekunka przyzwyczaiła się do nich, pokochała i już nie odda.
Kocurek Czarli i kotka Julia. Kotki są zdrowe, korzystają z kuwety, lubią się nawzajem. Oswojone z psami. Julka jeszcze potrzebuje czasu, żeby dać się pogłaskać, żeby nie uciekała.