animals

Kocurek Łatek

18.01.2014 r. Łatek jest szczęśliwy u przemiłych opiekunów. Zastanawiali się długo, więc zostawiłam Łatka na próbę. – Kotka proszę nie karcić jak coś przeskrobie (w czasie zabawy ma się rozumieć), a w razie potrzeby, o każdej porze dnia i nocy, kocurka można przynieść do mnie. Po tygodniu zadzwoniłam w celu podpisania umowy adopcyjnej, ale pani nie potrafiła jeszcze zdecydować się na adopcję. Wobec czego pomogłam podjąć decyzję, zabierając Łatka do siebie. Być może kilkudniowa rozłąka z kotkiem dokona wyboru. Nie minęły 2 godz. kiedy tygodniowa właścicielka kocurka oznajmiła przez telefon, że ona i mąż chcą Łatka z powrotem, oboje płaczą za nim. Omówiliśmy kwestię kastracji Łatka i już jest po. Teraz należy życzyć całej rodzinie, do której Łatek też się zalicza, wszystkiego najlepszego!

30.12.2013 r. Może Łatek przypadnie do serca Pani, której spodobało się, że kocurek chodzi przy nodze, śpi na kolanach i na karku. Ja też to polubiłam. Gdyby jednak Łatek wrócił z adopcji do mnie (co zaznaczyłam) nie będę już szukała Domu dla niego, zostanie u mnie.

16.11.2013 r. Łatek to kochany urwis. Zaczepia dorosłe kociaki, piszczy, że krzywda mu się dzieje i dalej zaczepia. Tak samo jest z dziećmi – mamo! To nie ja zacząłem, to on! Już się przyzwyczaiłam, że kocurek na moich plecach bawi się w berka. Gdy będzie dorosłym kotem większość dnia będzie leniuchował, tak jak bajkowy Bonifacy.

29.10.2013 r. Najlepszym Domkiem dla Łatka byłby Domek z ogródkiem, ponieważ wdrapuje się po mnie jak po drzewie i przesiaduje na karku. Ociera pyszczkiem po policzku, a kiedy usiądę wskakuje na kolana. Pierwszy jest przy mnie kiedy kładę się spać. Kotek jest bardzo przyjazny, ufny – prawdziwy miziak. Wychowuje się z kotami i psami. Proszę podarować Łatkowi Dom.

Kocurek znaleziony 13.08.2013 r. na drodze z Pielgrzymki  do Jerzmanic. Miał wtedy ok. 2 miesiące. Jest bardzo przyjazny człowiekowi, chodzi za mną jak piesek. Kiedy usiądę on jest zaraz na kolanach, kiedy kładę się spać kocurek układa się wtulając swoje ciałko jak najbliżej mojej głowy. Słodziak jednym słowem. Kociak jest odpchlony, odrobaczony i jeszcze podawane ma leki na odporność. Adopcja za darmo z podpisaniem umowy adopcyjnej Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce O/Legnica. Kontakt: Dom Tymczasowy w Legnicy 694 915 980

Łatek 040Łatek1Łatek 051 Łatek 052