animals

Daisy – Sonia

Sonia znalazła wspaniały Domek
11.08.2013 r. Sonia zamieszkała tymczasowo z nową Opiekunką i jej dwoma psami – amstaffką Mają i mieszańcem Sonią. Amstaffka nie zaakceptowała małej Sonii, musi przy niej chodzić w skórzanym kagańcu. Maja jest niesamowitym i niekończącym się w pieszczotach pupilem. Sonia szczeka na obcych, ale tylko w domu. Kiedy przyzwyczai się do nowego, uspakaja się. Proszę pomóc przygarnąć malutką 3 letnią sunię. Może ktoś z Państwa sąsiadów, rodzina, przyjaciele, znajomi zapytani o przygarnięcie pieska, nie odmówią. Sonii oczy są w kolorze czarnym.

Sonia 2

Sonia 4Sonia 5

01.08.2013 r. W życiu Sonii nic się nie zmieniło. Jej tymczasowa Opiekunka przeprowadziła się do innego mieszkania, w którym jest akceptowany jeden pies (Pani Kasia ma swoją ukochaną sunię). Nie może już dłużej zatrzymać Sonii, bo nie zgadzają się na to współużytkownicy mieszkania. Pani Kasia z bólem serca prosi o przygarnięcie Sonii, żeby nie musiała oddawać jej do schroniska.
21.07.2013 r. Proszę przygarnąć Sonię. Nie sprawia kłopotu, jest grzeczna, miła. Pani Kasia, która pomogła porzuconej suni i wzięła ją na czas określony do siebie, do końca tygodnia ma czas na znalezienie jej domu. Błagamy adoptujcie Sonię, będziecie wdzięczni za jej przywiązanie i nie sprawianie kłopotu.

 Sonia jest wspaniałą, grzeczną suczką, ok. 2-3 letnią, załatwia swoje potrzeby na spacerze, ma apetyt, jest pogodna i posłuszna. Myślę, że zasłużyła po tych latach obojętności na ciepły i kochający ją dom…Sama zatrzymałabym ją, gdybym miała taką możliwość. Niestety wynajmuję mieszkanie, które teraz w tym m-cu muszę zmienić. Mam też swojego pieska, którego – by zatrzymać Sonię – poddałam kastracji. Niestety, jest bardzo ciężko o wynajęcie mieszkania z pieskiem, co dopiero z dwoma!!!!!!!!!!!! Naprawdę jest mi bardzo żal oddawać takiego fajnego pieska, ale nie mam innego wyjścia, może gdy moja sytuacja się zmieni i zamieszkam w swoim własnym mieszkaniu? Oby to nastąpiło jak najszybciej! Bardzo proszę o tylko poważne oferty i o przychylne spojrzenie na tego biednego zwierzaka. Katarzyna – tel. 53 18 64 418 lub legnica.toz@gmail.com Widziałam pieska i zapewniam, że jest o wiele ładniejszy niż na zdjęciach. Sonia jest sympatyczną psiną o wadze dużego kota. 

Historia Daisy – Sonii w dziale Interwencje/psy

DaisySonia

`Zm66 ns 343