animals

Akita

03.03.2014 r. Sunia jest adoptowana. Dziękujemy dobrym ludziom i życzymy wiele dobrego dla Was i dla Akity.

04.02.2014 r. Kolejny raz zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc w poszukiwaniu nowego domu dla porzuconego lub zabłąkanego pieska, tym razem z miejscowości Budziwojów, gm. Chojnów.
Chodzi o suczkę rasy Akita (podobne do Husky), sierść rudawo-biała, jest bardzo łagodna, przyzwyczajona do ludzi, bardzo lubi bawić się z dziećmi. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że komuś uciekła.

Aktualnie opiekuje się nią bardzo sympatyczna Pani, mieszkanka osiedla w Budziwojowie. Osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji na temat pieska proszone są o kontakt pod numerem telefonu 76 81 88 502 wew. 46 lub osobiście w siedzibie Urzędu Gminy Chojnów ul. Fabryczna 1, 59-225 Chojnów.

P.S. Dobre informacje są takie, że dzięki Państwa pomocy udało się nam znaleźć nowy dom dla jednej z suczek porzuconych w lesie przy Jaroszówce (przygarneła ją Pani z Okmian w tamtym tygodniu).

Natomiast w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy telefon od Pana Konrada z Rzeszotar w sprawie adopcji Rudego z Czernikowic (piesek porzucony na cmentarzu). Trzymamy kciuki, aby Pan Konrad zaprzyjaźnił się z Rudym 🙂

Serdeczne podziękowania 🙂 Sławomir Tęcza, Urząd Gminy ChojnówCAM00146 DSC_0273 DSC_0272