animals

Koty z Łukasińskiego – otrute

24.10.2013 r. Z przykrością informuję, że koty z Łukasińskiego, Roosevelta zostały otrute, oto e-mail Pani, która interesowała się i pomagała bezdomnym kotkom:
„Dzień dobry, ogłoszenie jest juz niestety nieaktualne, koty zniknęły kilka dni temu. Na ulicy Chłapowskiego inny cały miot został otruty. Zero zainteresowania ogłoszeniami.”
Może wiecie kto to zrobił i nie boicie się wskazać sprawcę? Prosimy o kontakt: legnica.toz@gmail.com lub 694 615 980
11.10.2013 r. Napisała do nas Ola z prośbą o adopcję kotków z ul. Łakasińskiego i Roosevelta:
Piszę z prośbą o udostępnianie ogłoszenia w celu znalezienia domów tymczasowych dla 3 kociąt (białe). Koty od 2 tygodni przebywają z kotką na ulicy Łukasińskiego 44. Są karmione ale mają już koci katar. Na razie lekko płochliwe. Kotkę będę próbowała łapać do sterylizacji, razem z karmicielką. Będę wdzięczna za możliwość pożyczenia klatki (swojej jeszcze nie mam, a kotka nie jest oswojona i jest podejrzenie kolejnej ciąży). Zamieszczam też zdjęcia dorosłych kotów z ulicy Roosevelta (2 młode kotki, obie oswojone, czarna bardzo lgnie do ludzi, ma dawne uszkodzenie łapki- utyka, jest świeżo po sterylizacji, pręgowana wycofana, spokojna ale oswojona).
Ola koty z Łukasińskiegokoty z Łukasińskiego1koty z Łukasińskiego2koty z Łukasińskiego3koty z Łukasińskiego4koty z Łukasińskiego6