animals

Rodzinka szuka domu!

Gloria – młodziutka trzykolorowa kotka, waży ok. 3,5 kg, żyjąc na wolności chętnie dawała się głaskać i brać na ręce. Nie wybrzydza przy jedzeniu, bezbłędnie kuwetkuje. Jest bardzo spokojnym kotem, głównie leży i obserwuje, lubi patrzeć przez okno. Z racji tego, że jakiś czas żyła na podwórku, dobrze by było, gdyby trafiła do domu, gdzie miałaby możliwość wychodzenia lub przynajmniej siedzenia na balkonie.  Jest łagodna w stosunku do kocich rezydentów.  Polecana do adopcji z Melmanem z powodu podobnego temperamentu.
Została odpchlona, odrobaczona. Obecnie leczona z kociego kataru i świerzbowca. Przed adopcją zostanie jeszcze wysterylizowana (chyba, że nowy właśćiciel zadeklaruje przeprowadzić zabieg).

Melman – biały z rudymi dodatkami, wiek oceniony na ok. 4 miesiące, waga ok. 1,4kg, najmniejszy z rodzeństwa, ma bardziej puszyste futerko niż pozostałe kociaki. Ładnie je i kuwetkuje. Jest najspokojniejszy, głównie leży i obserwuje, wydaje się być trochę wystraszony, początkowo cofa się, kiedy podchodzi człowiek, ale jak tylko zacznie się go głaskać, widać, że mu się to podoba, daje się nosić go na rękach i brać na kolana. Grzecznie poddaje się zabiegowi kropienia oczu i uszu. Polecany do adopcji razem z mamą ze względu na podobny temperament.
Został odpchlony, odrobaczony. Obecnie leczony z kociego kataru i świerzbowca, był najciężej chory, leczenie ma potrawać jeszcze tydzień, może dwa tygodnie. Kotka można adoptować już teraz, ale nowy właściciel będzie musiał dokończyć leczenie. Kot nie będzie kastrowany przed adopcją, więc będzie to należeć do obowiązku nowego właściciela.

Marti – czarno-biały kociak, wiek oceniony na ok. 4 miesiące, waga ok. 1,6 kg. Rozbiegany, uwielbia szaleć z Aleksem, biegać za piórkiem, laserkiem, piłkami. Ładnie je i kuwetkuje. Daje się głaskać, nie przepada za braniem na ręce, ale jest z człowiekiem dopiero tydzień, więc to się na pewno jeszcze zmieni. Grzecznie poddaje się zabiegowi kropienia oczu i uszu. Polecany do adopcji razem z Aleksem  ze względu na podobny temperament.
Został odpchlony, odrobaczony. Obecnie leczony z kociego kataru i świerzbowca, leczenie ma potrawać jeszcze tydzień. Kotka można adoptować już teraz, ale nowy właściciel będzie musiał dokończyć leczenie. Kot nie będzie kastrowany przed adopcją, więc będzie to należeć do obowiązku nowego właściciela.

Aleks – biały z szarymi dodatkami, wiek oceniony na ok. 4 miesiące, waga ok. 1,6 kg. Rozbiegany, uwielbia szaleć z Martim, biegać za piórkiem, laserkiem, piłkami. Ładnie je i kuwetkuje. Jest najbardziej proludzki i  najodważniejszy i ciekawski. Można go głaskać, brać na ręce, chociaż woli biegać niż siedzieć na kolanach. Grzecznie poddaje się zabiegowi kropienia oczu i uszu. Polecany do adopcji razem z Martim ze względu na podobny temperament.
Został odpchlony, odrobaczony. Obecnie leczony z kociego kataru i świerzbowca, leczenie ma potrawać jeszcze tydzień. Kotka można adoptować już teraz, ale nowy właściciel będzie musiał dokończyć leczenie. Kot nie będzie kastrowany przed adopcją, więc będzie to należeć do obowiązku nowego właściciela.

Koty znajdują się w domu tymczasowym w Legnicy, do adopcji konieczne będzie podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt w sprawie rodzinki: a-a.motyl@wp.pl  lub 787 410 947 – Aneta

IMG_5651 IMG_5642 IMG_5631 IMG_5624 IMG_5620 IMG_5512 IMG_5551 IMG_5574 IMG_5580 IMG_5597 IMG_5510