animals

Benek

20.07.2014 r. Benuś jest bardzo kochanym kocim chłopczykiem. Miłym, przytulaśnym. Dla Benusia toaleta jest dobrym miejscem oczekiwania na Opiekuna. Jest wszędzie tam gdzie człowiek.

Benio5 Benio1 Benio2 Benio3

10.05.2014 r. Już po wizycie weterynaryjnej. Jak na kilkanaście miesięcy, które dał mu pan doktor, jest kotkiem małym, drobnym mimo 3,337 kg. wagi. Pan doktor przepisał raz dziennie antybiotyk w tabletkach i podał do pyszczka tabletkę na odrobaczenie. Sierść po sprawdzeniu – pcheł i innych nieproszonych gości nie było widać. Kocurek na pewno nie ma domu, ponieważ nikt go nie szuka i przebywa cały czas pod moimi lub sąsiadki z drugiego bloku, oknami. Dopóki nie znajdzie Domu stałego będzie przebywał w Domu Tymczasowym. Znakiem szczególnym kocurka jest ciemna obwódka oczka prawego i krótszy ogonek po złamaniu (zgrubienie w dotyku) i całkiem możliwe, że ucięty (po zarośnięciu futerkiem nic nie widać).

Benek 023 Benek 016 Benek 022

10.05.2014 r. Bardzo proszę o pochylenie się nad kotkiem, który od kilku tygodni wyleguje się pod oknami mojego blokowego mieszkania. Daje się wziąć na ręce, nie drapie i nie gryzie. Może być w wieku 8m., ale ile ma naprawdę okaże się po wizycie u lekarza weterynarii. Dzisiaj powzięłam decyzję o wzięciu kotka w opiekę, ponieważ trzeba wyleczyć katar i wysterylizować/wykastrować (nie wiem jaka płeć). Potem już tylko adopcja, do której bardzo zachęcam osoby mogące wziąć kotka i zapewnić mu wikt i opierunek. Proszę dzwonić też w sprawie imienia dla kotka. Kontakt 694 915 980 lub legnica.toz@gmail.composzukiwany z tablica.pl u mnie pod blokiem1 poszukiwany z tablica.pl u mnie pod blokiem